מצלמות אבטחה למוסכים

מצלמות אבטחה למוסכים


מצלמות אבטחה למוסכים – התקנת מצלמות אבטחה חשובה עבור כל עסק, לרבות מוסכים, בהם נמצאים עובדים ולקוחות המוסך. למצלמות האבטחה יש תפקידים רבים, בין היתר הן מסייעות בשיפור תפקודם של העובדים, שכן ידוע להם שהם מצולמים.

כמו כן, המצלמות מצלמות ובעצם מבצעות מעקב אחר הפריטים שנמצאים במלאי של המחסן, לכן אין צורך בתחקורים מעמיקים במקרים בהם לא נמצא חלק חשוב ואין צורך לשאול את העובדים האם הם לקחו חלקים מסוימים כדי לבצע את העבודות השוטפות. לצד כל אלו מספקות מצלמות אבטחה מענה מבחינת אבטחה מפני פורצים חיצוניים, שכן הן מהוות מנגנון הרתעה מהותי. פורצים שרואים את המצלמות עשויים להימנע מביצוע גניבה שהם תכננו לבצע.

מצלמות אבטחה – כיצד הן משפיעות על תחושתם של הלקוחות?

התקנת מצלמות אבטחה במוסך עשויה לשפר מאוד את התחושה של הלקוחות אשר מפקידים בידי המוסך את רכבי היוקרה שלהם. גם הלקוחות שמפקידים בידי המוסך רכבים עם מערכות יקרות כמו למשל: מערכות סאונד עשויים לחוש בטוחים יותר כאשר מותקנות במוסך מצלמות אבטחה אלחוטיות של Simcare. עצם הידיעה שבמידה שיקרה משהו יהיה ניתן לדעת בדיוק מה התרחש ועצם ההרתעה הופכים את המוסך למקום בטוח יותר. כאן יש לציין כי רצוי למקם מצלמות אבטחה נסתרות ולא להסתפק רק במצלמות אבטחה גלויות.

כמו ששומרים על הבית – כך חשוב לשמור על מקור הפרנסה

כמו שאנו מגינים על הבית שלנו מפני פריצות – כך חשוב שגם בעלי העסקים יגנו על מקום העבודה שלהם שהוא מקור פרנסתם. מצלמות אבטחה איכותיות לבית יאפשרו עבודה רציפה ומינימום אירועים מטרידים כמו גניבות או פריצות. כמו כן, המצלמות עשויות למנוע מהעובדים של המוסך לבצע גניבות או לעבוד באופן שאינו מקצועי משום שהם יידעו שהם נמצאים תחת מעקב של מצלמה. היום ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים של מצלמות אבטחה איכותיות, כך שכל מוסך יכול לבחור במצלמות האבטחה שעונות על צרכיו ולמקם אותן בהתאם לעיצוב המקום ולאלמנטים עליהם הוא מעוניין להגן. התחרות בשוק המצלמות מובילה גם למחירים נמוכים יותר – דבר המאפשר שמירה על המוסך במחירים משתלמים.

מה אומרים האחוזים? האם מצלמות האבטחה באמת מונעות פריצות?

התקנת מצלמות אבטחה לעסקים עשויה למנוע 30%-50% מניסיונות הפריצה בשל היות המצלמות גורם הרתעה יעיל. אפקט זה מאפשר למוסך לפעול בשלווה וגם לקוחותיו של המוסך חשים רגועים יותר כשהם מפקידים את הרכבים שלהם ואת המערכות היקרות שנמצאות בהן בחלל המוסך. כמובן שניתן להוסיף למצלמות האבטחה אמצעי ביטחון נוספים כמו למשל: מערכות אזעקה וגלאים כדי לשפר עוד יותר את הביטחון במקום ואת התחושה של כל מי שמקבל שירות מהמוסך. שילוב של מספר מערכות יחד יגביר עוד יותר את אפקט ההרתעה, יסייע בעבודה השוטפת ויתרום לתחושה של כל הנמצאים במקום. כמובן שאמצעים אלו יסייעו מאוד בזמן אמת, במידה שאכן יתבצע ניסיון פריצה או גניבה.

בחירת חברה מקצועית המתמחה במצלמות אבטחה

במידה שמחליטים להתקין מצלמות אבטחה במוסך חשוב לפנות אל חברה מקצועית ואמינה שצברה ניסיון במתן שירות למגוון בעלי עסקים לרבות מוסכים. חברה כזו תוכל להציע למוסך שירות מקצועי הכולל המלצה על מצלמות אבטחה מתאימות והתקנה, כאשר בעלי המקצוע ידעו בדיוק היכן כדאי להתקין את המצלמה – כלומר היכן נמצאות נקודות התורפה בשטח. בנוסף, יסבירו עובדי החברה לבעל המוסך כיצד לתפעל את המצלמה בצורה נכונה, כאשר במידה שיהיה צורך בכך, בעל המוסך יוכל לפנות אל החברה ולקבל ממנה סיוע ותמיכה.


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk