מצלמות אבטחה נסתרות אלחוטיות

מצלמות אבטחה נסתרות אלחוטיות

מצלמות אבטחה נסתרות אלחוטיות – התקנת מצלמות אבטחה הפכה להיות עניין שגרתי, שכן בין אם מדובר על מצלמות אבטחה לבית הפרטי שלנו או מקום העבודה – בכל מקרה יש צורך באמצעי אשר מספק הגנה בפני פריצות וגניבות.

התקנת מצלמות אבטחה דורשת חשיבה וידע מבחינה טכנית וכן ניסיון בתכנון נכון של ההתקנה מבחינת המיקומים השונים, האזורים הרגישים יותר שיש להגן עליהם וסוג המצלמה. מצלמות אבטחה עשויות למשל להציע אפשרות של שידור חי, ישנם מקרים בהם נחוצות מצלמות אבטחה רבות משום שהשטח נרחב וישנם פרמטרים נוספים שיש לשקול כאשר בוחרים ומתקינים מצלמות אבטחה. בין מגוון השאלות הנפוצות בנושא זה עשויים רבים לשאול על מצלמות נסתרות ועל היתרונות שלהן, במאמר זה נתמקד במצלמות אלו.

מצלמות אבטחה אלחוטיות – למה כדאי להתקין אותן בבתים ומקומות עבודה? יתרונות של מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה אלחוטיות מאפשרות למשתמשים להיות רגועים ושקטים, גם אם הם לא נמצאים בבית או במשרד, גם כשהם נוסעים לחופשה או לצורך עבודה וגם כשהם ישנים. מצלמת אבטחה אלחוטית מתאימה מאוד במקרים בהם ישנו ציוד יקר בחלל, כאשר ניתן להתקין אותה במקומות רבים, אך חשוב שהמתקין יהיה מנוסה בתחום. מצלמות אבטחה אלחוטיות יכולות לסייע במקרה של פריצה וכאשר מוגשת תביעה משפטית – מסירת הצילומים למשטרה עשויה לשנות את כל תהליך התביעה ולעזור לתובע להוכיח כי אכן בוצע פשע – בין אם מדובר על פושע שנכנס לבית או לעסק. מעבר לכך, מסייעות מצלמות האבטחה לעסקים בכך שהן מאפשרות מעקב אחר העובדים וגילוי מצבים בהם עובדים נוהגים באופן שאינו ישר, כאן יש לציין כי ישנם מקומות בהם חל איסור להתקין מצלמות אבטחה נסתרות ללא ידיעת העובדים.

כאשר בוחרים מצלמת אבטחה נסתרת עם יכולת הקלטה שאינה מוגבלת – כלומר מצלמה שמקליטה על הענן ניתן לתעד נפחים גבוהים במיוחד של חומרים מוקלטים, במידה שבוחרים במצלמה מסוג זה יש לוודא שתשתיות התקשורת מספקות תמיכה למצלמה זו, אם רשת התקשורת אינה מספקת תמיכה ומעוניינים במצלמה שמקליטה על הענן ניתן לשפר את התשתית ולאחר מכן להתקין את המצלמה הרצויה.

תחזוקה ובדיקות שוטפות של מצלמות אבטחה

כמו כל מכשיר שרוכשים ויש לתחזק באופן שוטף, כך גם במקרה של מצלמות אבטחה, כאשר את המצלמה יש לתחזק בתדירות נמוכה שלא גוזלת יותר משעתיים לכל היותר מדי מספר חודשים. בדיקה תקופתית זריזה עשויה למנוע פגיעות במצלמות, כאשר במהלך הבדיקה יהיה ניתן לוודא שהן פועלות בצורה תקינה. במידה שתתגלה תקלה כלשהי יהיה ניתן לטפל בה במהירות ולהאריך את חיי המצלמה. תחזוקה שוטפת של מצלמות אבטחה מתבצעת בקלות – כל שיש לעשות זה לקחת מטלית לניקוי עדשות ומטלית יבשה ולעבור בין המצלמות שנמצאות באזור. אם המצלמה הותקנה באזור גבוה ניתן להיעזר בסולם כדי התקרב אליה. במהלך הניקיון יש להסיר מכל מצלמה את האבק, לנקות את העדשה ולוודא באותה הזדמנות שנורת המצלמה דולקת. במידה שמגלים אזור שאינו ישר או שבר במצלמה יש לבדוק זאת. במהלך הניקיון והבדיקה יש לשים לב גם להימצאות חפצים או צמחים שפוגעים בשדה הראייה של המצלמה, במקרים רבים צמחים מפריעים לשדה הראייה של מצלמות אבטחה שנמצאות מחוץ לבית, במידה שמבחינים בצמח שפוגע בשדה הראייה יש להזיז את המצלמה לזווית אחרת או לסדר את הצמח באופן שהוא לא יחסום את שדה הראייה. כמו כן, יש לוודא שהמצלמה מחוברת לקיר באופן יציב כדי שהיא לא תשבר בקלות.


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk