fbpx

אודות

כתבו עלינו >> לחץ כאן 

חברת מדיגודס עוסקת מאז שנת 2003 באיתור וייבוא מוצרים נדרשים ואיכותיים בעלי גוון ייחודי ומקצועי בשילוב מנצח של מחיר מוזל במיוחד לצרכן הישראלי.
אנו גאים ברכישות חוזרות ונוספות של לקוחות ומקורביהם המתנסים במוצרינו החדשים והחדשניים ושוכנעו באיכות הבלתי מתפשרת. אנו מאמינים במוטו "עסקה טובה היא כשכולם מרוצים ".
מראה דיבורית , ליטוש קריסטל ואיכות שמע מצוינת, הן ברמקול המראה והן בדיבורית האישית. חיבור בלוטות נוח וקל .אפשרות להפעלה באמצעות FM ברדיו. 350 ש"ח
מטענים סולאריים – להספקת חשמל למקומות ייעודיים, כגון: מחנאות, לפטופים וניידים ,טלוויזיות , מאוורים וכדומה. המערכות נבדקו בתקן בינלאומי ואושרו , מנגנון פחת במערכות משולבות AC וכושר טעינה ועמידות בסוללות איכותיות AC-DC. 800 ש"ח – 1600ש"ח

מצלמת רכב – 3 עדשות , פנימית קדמית ואחורית המשולבת באור רוורס גם בתאורת לילה. מסך 4 אינץ איכות HD, חיישן חנייה G-SENSOR,מתמשקת לווינדוס. 350 ₪ במקום 700 ₪ מחירון מתקין.

מצלמת אבטחה סים קר חיצונית – חיבור תקשורת WIFI+G3/4 ראיית לילה מצויינת HD, מנגנון התראות לניידים בזמן אמת , אפליקציה ותוכנת מחשב בתמיכה בעברית מלאה. שיתוף מצלמה לצפיית מספר רב של משתתפים. התקנה פשוטה וקלה ללא חיווט ו/או מתקינים. 690 ₪.

מצלמת סים קר – מצלמת אבטחה שהושקע בפיתוחה כסף רב מצדיקה את התיוג כמצלמת האבטחה הטובה בישראל, מצלמה זו היא הדור הבא וכוללת מגוון יישומים רב לבית לרכב ולעסק. המצלמה מתקשרת באמצעות WIFI+G3/4 , בגודל קומפקטי 4X11 סנטימטרים מכילה פונקציות רבות כגון: עדשה רחבה HD 120 מעלות עם אפשרות היפוך עדשה לתליית המצלמה הפוך, חיישן אינפרארד לראיית לילה מצויינת,חיישן תנועה וקול + סירנה , אינטרקום דו- כיווני איכותי, מיקרופון להאזנת סתר, הקלטה רציפה או מתוזמנת על גבי כרטיס זיכרון DVR לתיעוד אירועים ,אפליקציה ותוכנת מחשב משופרות וברורות בתמיכת עברית מלאה. וכמובן סוללת גיבוי פנימית המאפשרת רציפות תפקוד במקרה של ניתוק מכוון או כשל בחשמל, האפליקציה שולחת התראה ספציפית בניתוק חשמל . התראות בזמן אמת גם לפי תזמון מראש – מסרון ,צלצול והקלטת וידאו ,גם באפליקציה "סגורה" הגדרת משתתפים רבים לצפייה מעקב ואבטחה 24/7. 690 ₪.
אביזרים נלווים:

מדיגודס מייבאת מוצרים משלימים למצלמות אשר נבדקו והותאמו במיוחד, מוצרים אלו נמצאים כמובן בשוק הישראלי אך מחירם גבוה יותר, מדיגודס מציעה גם מחיר סיטונאי בהתאם לדרישות. *במסגרת חבילה משלימה מדיגודס התאימה ללקוחות המצלמות חבילת סים קארד מותאמת במיוחד בעלות נמוכה, 4 גיגה גלישה אלף מסרונים ואלף דקות שיחה- 20 ₪ לחודש * הערה : המצלמה פתוחה ומתקשרת עם כל מיקרו סים קארד לפי הגדרות המפעילים בישראל.

מדיגודס ממליצה על מוצרים אלו מתוך תאימות לתקינות מושלמת ומחיר זול כמוצר משלים.
המצלמה נבדקה ונשלחה תקינה ללקוחות , מדיגודס ממליצה לגשת למתקין מוסמך לחיבור מצלמות בחיבור קבוע. האחריות אינה חלה על כשל חיבורי.
אספקה : 3-5 ימי עסקים , אחריות : 12 חודשי יצרן.

כרטיס זיכרון : 32 גיגה , ש"ח SAN DISK , FAT 32, 50 .
מדבקת מגנט: להצמדת ניידים ו/או המצלמה באמצעות מגנט על גבי הדשבורד או מגש אחורי ברכב 50 ₪.
כבל מיקרו USB אורך 1.5-.2 מטר בעל כושר התנגדות 2A. מומלץ במיוחד בחיבור לרכב.
פלאג מטען למצת הרכב : 12-24v 2-2.4A 2-3USB PORT כניסות להטענת מכשירים נוספים. 50 ₪.

בעבר היה קיים הצורך לאבטחה והגנה על רכושנו אך לא היו את האמצעים והמכשור המתאימים ,עם הזמן והביקוש הגיעו מצלמות אבטחה לשוק הישראלי ונתנו מענה לאבטחת רכושנו, המכשור היה יקר והצריך אנשי מקצוע אשר ייקר את התוצאה הסופית לאלפי שקלים ואף לעשרות אלפי שקלים. מצלמת סים קר מאגדת ומאחדת באופן ייחודי ומתוחכם יתרונות נוספים על פני מצלמות האבטחה הקיימות בשוק כגון: סוללת גיבוי, אינטרקום ומיקרופון ותקשורת סלולרית, בשילוב עם התראות בזמן אמת גם כשהאפליקציה סגורה ובעברית מלאה , רמת השיתוף למספר משתתפים רב והניידות של המצלמה ( ללא חוטים או מתקינים) מציבים את מצלמת האבטחה סים קר כקנייה מומלצת ביותר עם בקורות מעולות וקהל צרכני שלמד להעריך ולכבד את העידן הדיגיטלי העכשווי.
מדיגודס – סים קר לשקט הנפשי 24/7 >>> למקומות, צא ורכוש..עכשיו במבצע – משלוח אקספרס עלינו למזמינים דרך האתר בקנייה בטוחה.

 

מצלמת אבטחה חכמה אלחוטית/סלולרית, אפליקציה+תוכנה בעברית  במגוון ישומיים לשוק הפרטי/עסקי ולהתקנה עצמית בחיבור לחשמל בלבד -סים קר IS01

 

*מצלמה חכמה WIFI + 3/4G לשידור התראת וידאו אלחוטית בזמן אמת לניידים מכל מקום ולכל מקום בעולם ! אבטחה ניידת המאגדת ומאחדת באופן ייחודי ומתוחכם יתרונות נוספים על פני מצלמות אבטחה הקיימות. (לדוגמה: התקנה יקרה של מצלמות IP/ wifi החשופות לפריצה וניתוק ) סים קר – לבית, לעסק, לרכב, לקשישים, שיפוצים, בעלי חיים, חקלאות, שטח,שמירה..

לדוגמא:

* בעל מזנונים ניידים הזמין מצלמות סים קר לכיסוי הקופה, תקשורת עם העובדים, וצפייה על ההתנהלות עם ועל הלקוחות, יתרון משמעותי של המצלמה הוא בהתראה מיידית על ניתוק חשמל מקרי או מכוון , באופן מיידי בעל המזנון קיבל התראה על ניתוק החשמל אליו לנייד ומיהר למקום לטפל בבעיה כדי להציל את המצרכים שאופסנו במקררים.

* בעל בית קפה מהבקעה: הניח מצלמה במחסן הקירור להגנה מפני ניתוק חשמל ובצפייה על האפסנאים והמצרכים ומצלמה מול הטרקטורון בחנייה כשהיא מכוונת גם להתראות שמע, הדלקת/ התנעת הטרקטורון באופן לא מאושר.

* קוסם: המצלמה פשוט נדדה עם הופעות הקוסם ממקום למקום לתיעוד בהקלטה יזומה ורצופה לצורך בניית קמפיין שיווקי.

* נהגי מוניות: למניעת הטרדות לקוחות נוסעות , לתיעוד הדרך , ולהבטחת המונית וכמו כן לתקשורת עם הנהגים שנוהגים במוניות במסגרת השכרה.

* בעל נגריה: הצבת המצלמות במקום מאפשרת אי תלות בראוטר שנמצא רחוק ומאפשרת צפייה בעובדים בנקודות התצוגה ובלקוחות תוך הפעלת האינטרקום לבדיקה ושיפור איכות השירות.

* בעל תצוגת רהיטים במכמורת: מקום גדול לשיווק ריהוט גן, כיסוי אבטחה במספר מוקדים בחנות , במחסנים ובאולמות התצוגה, המצלמות באפליקציה ובתוכנה מאפשרות שליטה ממרכזת על העובדים , לקוחות ומלאים.

* בעל דוכני פירות נודדים בשוק רמלה לוד, מיקם את המצלמות מעל העובדים ,בצפייה על הלקוחות והקופה.

* בעל משרד: לתיעוד פגישות בחדרי הישיבות והצבת המצלמות במטבחון תוך הפעלת השמע מהאינטרקום.

* גני ילדים: במסגרת החוק להצבת מצלמות בגני ילדים , תוך שימוש במתן אפשרות שיתוף למספר הורים והצגת ההקלטה מכרטיס הזיכרון לבירורים.

* למצלמת סים קר הפנימית יש "אחות גדולה" מאותה המשפחה המיועדת לאבטחה חיצונית של העסק, מחסן, חנייה וחניונים המכילים רכוש וציוד יקרים.

 

בין לקוחותינו:
מגדל כבשים , סים קר + מטען סולארי להזנה חיצונית קבועה.
חוות דגים יוקרתית, המשלבת שיתוף לקוחותיה לצפייה בדגים יקרים .
בעלי מזנון נע ודוכני שוק.
ציי רכב- לבקרת שליטה ותפעול מרחוק .
עסקים ומסעדנות.
נהגים מקצועיים.
בעלי עסקים ופוליטיקאים.
בני זוג. ועוד…

 

אל מנכ"ל חברת מדיגודס,
בתאריך 25.11.18, רכשתי בחברתכם, בטלפון, מצלמת אבטחה ביתית, אלחוטית.
יומיים לאחר מכן, ב27.11.18 – הגיע שליח והביא אלי את המצלמה.
התקשרתי לשרות התמיכה שלכם וענה לי בחור בשם תני.
ותני הוא בעצם הסיבה למשלוח המשוב הזה.
בעזרת תני, והמקצועיות שלו, הצלחתי להתקין את המצלמה בקלות ואני ממש נהנה
לצפות בנייד שלי, בתמונות המשודרות לנייד מהמצלמה.
היום התקשרתי שוב אל נתי, לבדוק מס' פרטים בקשר לתיפעול המצלמה ושוב 
קיבלתי שרות יוצא מהכלל וכל הפרטים שביקשתי לברר – הובהרו לי.
אני פונה אליך בבקשה לציין עובד זה לטובה, גם בשמי, כי קשה למצוא היום עובדים ברמה המקצועית, 
בסבלנות, באדיבות שהבחור הזה מפגין. ובעיקר בזכותו – בכוונתי להמליץ לכל חבריי ומכריי
לרכוש מוצרים מחברתכם ולו רק בזכות רמת השרות שהם יקבלו.
תודה רבה
יעקב בלכר
הארזים 11 מבשרת ציון
0547-494111