הגנה על הבית עם מצלמות אבטחה

8 רעיונות להגנה על הבית עם מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הפכו למחזה נפוץ במקומות ציבוריים כמו קניונים, בנקים, בתי ספר, בתי חולים, שדות תעופה, בתי קזינו וצמתי כבישים, אבל האם ידעת שהן גם הופכות לחלק חשוב יותר ויותר ממערכות האבטחה למגורים? בדיוק כפי שהן עוזרות לרסן את הפשיעה ולהגביר את הבטיחות האישית במקומות ציבוריים, מצלמות מעקב יכולות גם לעזור להגן עליך, על משפחתך ועל רכושך בבית.

להלן 8 רעיונות נהדרים כיצד להשתמש במצלמות אבטחה כחלק מתוכנית הבטיחות הביתית שלך:

עקוב אחר היקפי הנכס שלך.

דרך מצוינת להרתיע מסיגי גבול היא להרכיב מצלמות אבטחה ביתיות חיצוניות לחלק החיצוני של ביתך, ולהשאיר אותן מכוונות אל היקף הנכס שלך. שילוב של מספר מצלמות יכול לתת לך תצוגה של כמעט 360 מעלות של קו הנכס שלך, ומהווה דרך מצוינת לפקוח עין על מבקרים לא רצויים בזמן אמת, או לספק לך צילומי מעקב השמעה במקרה של שוד.

ראה מי בדלת הכניסה.

בין אם אין לכם סוג של דלת כניסה שמתאימה לחור הצצה, או סתם רוצים להיות בטוחים במיוחד לפני שפותחים את ביתכם למישהו, מצלמת מעקב קטנה יכולה לתת לכם לענות על דפיקה בדלת בביטחון. חסוך באחסון נתונים על ידי שימוש במצלמה מופעלת בתנועה המצלמת רק כאשר מזוהה תנועה על המדרגה הקדמית שלך, ושמור צג קטן במעגל סגור בהישג יד במטבח או במשרד הביתי שלך כדי שתוכל לראות בקלות מי נמצא שם.

מצלמות מטפלת להגנה על ילדים

אין דבר יקר יותר מהילדים שלך, אז זה יכול להיות קשה להיות רגוע לגבי הטיפול בהם כשאת/ה משאיר/ה אותם בבית עם בייביסיטר ומטפלות חיצוניות. אחת הדרכים למצוא שקט נפשי, ולקבל מבט ממקור ראשון כיצד מתייחסים לילדים שלך כשאת/ה לא שם, היא להשקיע במוצרי מצלמות אבטחה למטפלת, מצלמה נסתרת קטנה שמתחפשת להיראות כמו חפץ ביתי רגיל. מצלמות נסתרות אלו אידיאליות ללכידת אינטראקציות בין ילדים/מטפלות, ומאפשרות לך לצפות בזמן אמת או לשחק מאוחר יותר.

שימו עין על המוסך שלכם

למרות העובדה שבדרך כלל קל הרבה יותר לפרוץ אליהם מאשר בניינים אחרים ולעתים קרובות הם מכילים רכבים וציוד יקרים, מוסכים ביתיים נוטים להיות לקויי אבטחה. שלא לדבר על כך שלעתים קרובות הם נותרים פתוחים לרווחה עם תוכנם לעיני העוברים והשבים.

 

מכוניות, משאיות, אופנועים, טרקטורונים וכלים חשמליים מתקדמים יכולים להפוך למפתים ביותר עבור גנבים פוטנציאליים, אז הגן עליהם עם יותר מאשר דלת מוסך מתגלגלת או מנעול ומפתח. התקנת מצלמת אבטחה גלויה אך רחוקה מגישה מרחוק מאפשרת למבקרים לא מורשים לדעת שצופים בהם, ומאפשרת לך לבדוק את חפצי הערך שלך גם כשאתה בדרכים.

מעקב אחר נקודות כניסה כדי למנוע גניבה.

הרעים לא תמיד משתמשים בדלת הכניסה כאשר מנסים להיכנס לביתכם, לכן הקפידו לא להתעלם מנקודות כניסה פוטנציאליות כמו חלונות, דלתות צרפתיות ודלתות מרתף. אמנם אין צורך להרכיב מצלמת אבטחה ומעקב נסתרת ליד כל נקודת גישה בודדת, אבל זה לא רעיון רע שיהיו זוג עיניים נוסף שצופה בחלונות ודלתות שלא נראים לשכנים, לא נראים מהרחוב, או מוסתרים על ידי עצים, משוכות גבוהות או מכשולים חזותיים אחרים.

צור מוניטור וידאו משלך לתינוק

צגי אודיו סטנדרטיים לתינוק הם נהדרים, אבל אם אתה צריך לעבוד או להירגע בחדר אחר ולא רוצה לקום לחקור בכל פעם שהתינוק הישן שלך מציץ, זה הזמן להגדיר מוניטור וידאו לתינוק שמעביר את שני הצלילים ותמונות.

הם פשוטים להרכבה: פשוט התקן מצלמת וידאו במעגל סגור ליד או מעל העריסה של תינוקך, ובקש ממנו לשדר אודיו ווידאו לצג בחדר(ים) לבחירתך. בדרך זו, כאשר אתה שומע רעש הקשור לתינוק, אתה יכול פשוט להציץ בצג כדי להחליט אם אתה צריך לבדוק באופן אישי.

הגן על משרד הבית שלך

אם אתה מנהל עסק מחוץ לביתך, רוב הסיכויים שיש לך ציוד עבודה, כסף ומלאי במקום. מצלמת אבטחה למשרד יכולה לא רק לסייע במניעת גניבה של חפצי ערך הקשורים לעבודה, אלא גם יכולה לבצע ריבוי משימות על ידי ניטור עובדים, לקוחות וספקים שנכנסים ויוצאים מהבית שלך לאורך כל יום העסקים.

צפו בבריכה ובאזורי המשחקים מבפנים

למרות שהם עצמאיים יותר ויכולים להפגין שיקול דעת טוב יותר מילדים צעירים מאוד, ילדים גדולים עדיין צריכים השגחה חיצונית, במיוחד אם יש בריכת שחייה או מתקני שעשועים גדולים בקרבת מקום. גם אם אתה צריך להיכנס פנימה לכמה דקות, אתה עדיין יכול לשמור עין מגוננת על ילדיך על ידי התקנת מצלמות במעגל סגור ליד בריכת השחייה או אזור המשחקים החיצוני שלך כדי להתריע על כל נפילות, נפילות או זמן משחק אחר. תקלות.

למידע נוסף ראו גם: מצלמות אבטחה אלחוטיות

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk