5 סיבות למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי

אם רציתם לספק הגנה טובה יותר לבית שלכם, הגעתם למקום הנכון. התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי יספקו הגנה מיטבית לבית שלכם, במינימום מאמץ מצידכם. אצלנו ב – simcare, תוכלו למצוא מצלמות אבטחה לבית פרטי, מהטובות והאיכותיות ביותר בשוק. כל הפרטים במאמר זה.

 

צעד ראשון

החלטתם החלטה חשובה, שיכולה לשנות את הרווחה האישית והנפשית שלכם ושל בני משפחתכם – לספק הגנה טובה יותר לבית המגורים שלכם. לא משנה מאיזו סיבה, החלטה נבונה היא להיות רגועים ונינוחים יותר, במיוחד בעת שאתם שוהים מחוץ לבית או בלילה.

 

התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי

אנחנו ב – Simcare מתמחים בציוד צילום ואבטחה מיטבית לבית. כדי לספק הגנה מיטבית לבבית ולדיירים השוכנים בו, נציע לכם להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי. אלו הן מצלמות אשר פועלות 24 שעות ביממה במשך שבעה ימים, או לחלופין כאשר אתם מגדירים את זמן הפעלתן בזמן שהבית ריק או בשעות הלילה. המצלמה ממוקמת כך שהיא מתעדת כל אדם שנכנס, ואת המתרחש בבית. בשל כך היא יכולה למנוע פריצות, או לאתר אותן בזמן אמת.

 

 

5 סיבות מדוע כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי

אם אתם מתלבטים האם לרכוש מצלמות אבטחה לבית פרטי, המאמר הזה הוא בשבילכם. ברור, התקנת מצלמות יכולה להיות כרוכה במאמץ, התעסקות ועלות כלכלית. כמו כן, אצל אחדים היא יכולה לסמל צורך להתגונן בבית הפרטי המוגן, דבר שבאופן אבסורדי עלול להפוך אותו אצל אותם אנשים ל"לא מוגן". נכון, אנחנו רוצים לשמור על אופטימיות, ובכל זאת,, אנו נאמנים למציאות, שלעיתים היא לא כל כך ורודה. אז הנה חמש סיבות מדוע כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי.

 

הגנה על בית פרטי

בית פרטי עלול להיות חשוף יותר לפריצות מאשר דירת מגורים בבניין. בית פרטי שוכן על הקרקע, ובשל כך קל יותר לחדור אליו דרך הדלתות והחלונות. מה גם שכמעט בכל בית קרקע ישנה דלת זכוכית, דלת חיצונית שהיא פחות חזקה (כמו דלת של מרפסת שירות). רק חישבו כמה פעמים שכחתם חלון שאינו נעול הרמטית?

זאת ועוד, בבית מגורים מתגוררים פחות אנשים. המשמעות של פחות אנשים בבית מגורים, הנה שקל יותר לפרוץ אליו. בנוסף, בניין לרוב מוגן על ידי דלת חיצונית עם קודן, דבר שאינו קיים לרוב בבית פרטי. בית עם חצר, חשוף אף יותר, כיוון שזהו שטח שלרוב קל להכנס אליו ולהסתובב בו, במיוחד בשעות החשיכה.

 

עלות מול תועלת

ציינו קודם לכן את העלות ואת האנרגיה המושקעים בהתקנת המצלמות ותפעולן. ובכן, העניין לא מדויק. עלות המצלמות אינה גבוהה יחסית לתמורה המקצועית ולשקט הנפשי שהן מספקות. רק חישבו על עלות המצלמות אל מול התועלת. אצלנו בsimcare תוכלו למצוא מצלמות במחירים טובים כשההתקנה היא עלינו.

 

אם אין אני לי – מי לי?

כמה פעמים יצא לכם לשמוע על דיירים שחווה פריצה בביתכם, התלוננו מול במשטרה או רשויות החוק, ועד היום הם מחכים שיתפסו את הפורצים? כמובן שעל רשויות החוק כדאי לסמוך, אך קודם כל סימכו על עצמכם וספקו לעצמכם ולבני המשפחה את ההגנה הטובה ביותר.

 

גורם הרתעה

אם אנחנ ו רוצים להשאר אופטימים ולהאמין שאל הבית שלכם לא יפרצו, אז דווקא מצלמות האבטחה הן גרך טובה להמנע מפריצות. המצלמות מספקות גורם הרתעה מוכח כנגד פורצים. עצם קיומן בבית, מעיד על ההגנה הקיימת בו. בבית שהוא אקסטרה מוגן, יחשבו הפורצים פעמיים אם לחדור אליו.

שימרו על הילדים

הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר. שימרו עליהם! דמיינו ילד ואפילו בן נוער שנמצא בלילה לבד בבית. הדבר יכול להיות לא נעים. דמיינו את תחושת הרוגע שעצם קיום גורם אבטחה והרתעה בבית יכול להסב לו. הוא יודע שהוא שיש מי ששומר עליו בכל רגע נתון, ושהוא יכול לדווח במהירות על פריצה או אלימות כלשהי שעלולה להתרחש בשטח הבית. השקט של הילדים שווה את השקט שלכם!

 

 

 

 

 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk