מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

בחירת מצלמות אבטחה לעסק

 

בעידן שבו אנחנו חיים, חשוב מאוד להגן ככל שרק אפשר על העסק שלנו. מאידך, למזלנו, אותו עידן בדיוק הוא גם עידן שאחד המאפיינים העיקריים שלו הוא טכנולוגיה מתקדמת, ולכן כל בעל עסק יכול לבחור להתקים מצלמות אבטחה לעסק וכך לשפר בצורה משמעותית את הביטחון האישי והכלכלי שלו ושל שאר העובדים.

מכיוון שאנחנו חיים בעידן של טכנולוגיה כל כך מתקדמת, יש היום מבחר עצום של סוגי מצלמות אבטחה לעסק, וכאשר אתם מעוניינים לבחור את הסוג המתאים ביותר לעסק הספציפי שלכם – אתם יכולים להתבלבל. בדיוק בגלל זה ריכזנו עבורכם כאן מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור מצלמות אבטחה לעסק אשר יתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים של העסק שלכם.

אבל לפני כן, חשוב להבין למה כל כך חשוב להתקין מצלמות אבטחה לעסק.

מצלמות אבטחה – לביטחון העסקי והאישי

יש מספר סיבות שבגינן חשוב מאוד להתקין מצלמות אבטחה בעסק:

הגנה על ביטחון העובדים – מצלמות אבטחה מסייעות מאוד במניעת פריצות, שהרבה פעמים יכולות להסתיים בגניבת כסף ורכוש, אבל יכולות גם להוות סיכון ממשי לחיי אדם. חשוב לציין, כי עובדים רבים מציינים כי רמת הביטחון האישי שלהם עלתה פלאים בעקבות התקנת מצלמות אבטחה וכי מאז שהותקנו המצלמות הם מגיעים למקום העבודה עם הרבה פחות חששות.

הגנה על כסף ורכוש – ברגע שמתקינים מצלמות אבטחה במקומות אסטרטגיים בעסק, כמו למשל ליד כל דלתות הכניסה וליד כל קופה רושמת ו/או מקום שבו מאוחסן כסף או ציוד יקר – יש לכם, כבעלי העסק, ידע הרבה יותר ודאי לגבי הנעשה במקום העבודה. אם תבחרו להתקין מצלמות אבטחה גלויות – תשיגו הרתעה מאוד גדולה ותקטינו מאוד את הסיכויים שמישהו יבצע גניבה; אם תתקינו מצלמות אבטחה סמויות ואכן תתרחש פריצה וגניבה, יהיה בידיכם מידע חשוב שיוכל לסייע למשטרה באיתור הפורצים.

לאחר שהובהרה חשיבות ההתקנה של מצלמות אבטחה לעסק, מגיעים לשלב החשוב ביותר – בחירת מצלמות שיתאימו בדיוק לצורכי העסק שלכם.

איך בוחרים מצלמות אבטחה לעסק?

 

בעידן בו אנחנו חיים שהוא עידן טכנולוגי מתקדם ביותר, יש הרבה מאוד סוגים של מצלמות אבטחה לעסקים והבחירה ביניהם לא פשוטה. כאן נציג בקווים כלליים את הסוגים העיקריים וננסה לסייע לכם לפחות בהכוונה:

מצלמות גלויות – משיגות הרתעה והרבה פעמים מונעות פשיעה.

מצלמות נסתרות – מצלמות אשר אינן נראות לעין ויכולות לספר לכם בדיוק מה קורה בעסק שלכם – און ליין או בדיעבד. אם חשוב לכם שתהיה לכם אפשרות להיות מחוברים למה שנעשה בעסק 24 שעות ביממה, כדאי מאוד לרכוש מצלמות בעלות תוכנה המאפשרת צפייה און ליין במתרחש מכל מקום שבו תהיו ובכל שעה שרק תרצו. חשוב לציין כי מצלמות כאלה מחייבות חיבור לראוטר מה שהופך אותן ליקרות יותר, אבל בהרבה מאוד מקרים – גם ליעילות יותר.

קטגוריות נוספות שחשוב להתייחס אליהם – כשאתם בוחרים מצלמות אבטחה לעסק חשוב מאוד שתחליטו אם אתם רוצים שהן יקליטו רק וידיאו או גם שמע, אם אתם צריכים שתהיה משולבת בהן תאורה, אם אתם מסתפקים בתצלום שחור-לבן או שחשוב לכם הצבע וכמובן מה תהיה איכות הרזולוציה של המצלמה. אודות כל אחד מהפרמטרים הללו כדאי מאוד להתייעץ עם יועץ מקצועי אשר ישמע מכם בדיוק על העסק שלכם, יגיע לראות את המבנה ואז יוכל לתת לכם המלצה על המצלמות המתאימות ביותר.

אנחנו בסים קר מתמחים בשיווק והתקנה של מצלמות אבטחה מתקדמות מסוגים שונים ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי והמלצות על המצלמות המתאימות לעסק שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.