מצלמות אבטחה במעליות

מדוע חובה להתקין מצלמות אבטחה במעליות?

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי מדינת ישראל היא לא המדינה הבטוחה שהייתה לפני עשר שנים. אפשר לראות כי בכל חלקה טובה יש אלימות בין אם זה ברחוב או בתוך הבתים. אף אחד לא בטוח במדינה שלנו וזו עובדה. הדרך הטובה ביותר להילחם באלימות היא באמצעות אכיפה והדרך הטובה ביותר לעשות אכיפה היא לשים מצלמות אבטחה.

על רקע זה אנו קוראים לוועדי בתים להתקין מצלמות אבטחה במעליות. עליכם להבין כי המעלית היא נקודת תורפה שגנבים ועבריינים מנצלים מכיוון שזה שטח קטן שאי אפשר לברוח ממנו. כך ברגע שנשים מצלמות אבטחה אלחוטיות נסגור את הפרצה הזאת ונבטיח כי הדיירים בבניין והאורחים שלהם בטוחים וכי אף אחד לא יוכל לבצע פשע במעלית או בבתים בבניין.

האם זה משנה אילו מצלמות אבטחה אני מתקין?

עולה השאלה האם זה משנה אילו מצלמות אבטחה במעליות אנו שמים בבניין שלנו? אם כן התקנת מצלמות אבטחה חייבת להבטיח כי המצלמות תהיינה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שהמצלמות תהיינה יותר טובות כך ההגנה על הדיירים והאורחים שלהם תהיה יותר טובה.

מצלמה טובה מרתיעה פושעים ומבטיחה כי איש לא יעז לבצע פשע בבניין שלכם מכיוון שהוא יודע שהוא מצולם. על רקע זה כדאי לכם לא רק לשים מצלמות במעלית אלא גם לשים שלטים המודיעים לכל מי שנכנס לבניין כי המעלית מצולמת. זה יעזור להרתעה שלכם ויבטיח כי אנשים יפחדו לבצע פשעים בבניין שלכם עקב העובדה כי בו מצלמות אבטחה.

איך אבטיח מצלמות אבטחה במעליות ברמה גבוהה?

לאחר שהבנו כי אנו צריכים להתקין מצלמות אבטחה במעליות ברמה הגבוהה ביותר שיש, עולה השאלה איך נבטיח כי המצלמות הן ברמה גבוהה. אם כן מצלמות אבטחה לבית תלויות במידה ניכרת ביצרן שלהן. עליכם להבין כי ככל שהיצרן יותר טוב כך המצלמות תהיינה יותר טובות.

לכן כאשר אתם באים לקנות מצלמת אבטחה אנו ממליצים לכם לשים לב ליצרן של המצלמות. ככל שהיצרן יהיה יותר טוב כך המצלמות תהיינה יותר מקצועיות ואיכותיות. קל מאוד לברר מי היצרן הטוב בשוק וכך להבטיח כי המצלמה תהיה ברמה גבוהה. אם אתם רוצים לברר פרטים על המצלמה אתם יכולים לפנות אל המתקין ולאיש המקצוע אשר אחראי על ההתקנה ולשאול אותם מי היצרן הטוב ביותר לדעתם.

על מה להסתכל כאשר אני מזמין מצלמת אבטחה?

אם אתם מזמינים מצלמות אבטחה אתם צריכים לבחון המון דברים. הדבר הראשון שאתם צריכים להסתכל עליו הוא המחיר של המצלמה. מחד לא נרצה לקנות את המצלמה היקרה בשוק ומנגד לא נרצה לקנות מצלמה זולה שתיהרס מהר מאוד ולא תצלם כמו שצריך.

עוד דבר שאתם צריכים לבחון בהקשר של המצלמה זה את איכות הצילום שלה. בשביל הרתעה אתם צריכים להבטיח כי המצלמה מצלמת באיכות גבוהה וכי קל לזהות בה פרצופים ואנשים. עוד דבר שכדאי לבחון לפני שאתם קונים מצלמה זה כמה אחריות יש עליה וזאת בכדי להבטיח כי במקרה של תקלה יהיה לנו למי לפנות.

האם זה משנה מי מתקין את המצלמות?

עד עתה דיברנו על המצלמות, אך כעת עולה השאלה האם זה משנה מי מתקין את המצלמות? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה. ככל שהמתקין יהיה יותר טוב כך המצלמה תצלם בצורה יותר טובה וברורה. לכם כדאי לכם לבחון מי המתקין של המצלמות ולא לוותר על נקודה זו.


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk