מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית לעסק לשטח עם סים קארד וסוללות נטענות – מהיבואן SIMCARE

מצלמות אבטחה לבית לעסק לשטח אלחוטיות סולאריות סלולריות עם סים קארד וסוללות גיבוי הנטענות מהשמש

 

מצלמת אבטחה חכמה אלחוטית/סלולרית, אפליקציה+תוכנה בעברית  במגוון ישומיים לשוק הפרטי/עסקי ולהתקנה עצמית בחיבור לחשמל בלבד -סים קר IS01

 

*מצלמה חכמה WIFI + 3/4G לשידור התראת וידאו אלחוטית בזמן אמת לניידים מכל מקום ולכל מקום בעולם ! אבטחה ניידת המאגדת ומאחדת באופן ייחודי ומתוחכם יתרונות נוספים על פני מצלמות אבטחה הקיימות. (לדוגמה: התקנה יקרה של מצלמות IP/ wifi החשופות לפריצה וניתוק ) סים קר – לבית, לעסק, לרכב, לקשישים, שיפוצים, בעלי חיים, חקלאות, שטח,שמירה..

לדוגמא:

* בעל מזנונים ניידים הזמין מצלמות סים קר לכיסוי הקופה, תקשורת עם העובדים, וצפייה על ההתנהלות עם ועל הלקוחות, יתרון משמעותי של המצלמה הוא בהתראה מיידית על ניתוק חשמל מקרי או מכוון , באופן מיידי בעל המזנון קיבל התראה על ניתוק החשמל אליו לנייד ומיהר למקום לטפל בבעיה כדי להציל את המצרכים שאופסנו במקררים.

* בעל בית קפה מהבקעה: הניח מצלמה במחסן הקירור להגנה מפני ניתוק חשמל ובצפייה על האפסנאים והמצרכים ומצלמה מול הטרקטורון בחנייה כשהיא מכוונת גם להתראות שמע, הדלקת/ התנעת הטרקטורון באופן לא מאושר.

* קוסם: המצלמה פשוט נדדה עם הופעות הקוסם ממקום למקום לתיעוד בהקלטה יזומה ורצופה לצורך בניית קמפיין שיווקי.

* נהגי מוניות: למניעת הטרדות לקוחות נוסעות , לתיעוד הדרך , ולהבטחת המונית וכמו כן לתקשורת עם הנהגים שנוהגים במוניות במסגרת השכרה.

* בעל נגריה: הצבת המצלמות במקום מאפשרת אי תלות בראוטר שנמצא רחוק ומאפשרת צפייה בעובדים בנקודות התצוגה ובלקוחות תוך הפעלת האינטרקום לבדיקה ושיפור איכות השירות.

* בעל תצוגת רהיטים במכמורת: מקום גדול לשיווק ריהוט גן, כיסוי אבטחה במספר מוקדים בחנות , במחסנים ובאולמות התצוגה, המצלמות באפליקציה ובתוכנה מאפשרות שליטה ממרכזת על העובדים , לקוחות ומלאים.

* בעל דוכני פירות נודדים בשוק רמלה לוד, מיקם את המצלמות מעל העובדים ,בצפייה על הלקוחות והקופה.

* בעל משרד: לתיעוד פגישות בחדרי הישיבות והצבת המצלמות במטבחון תוך הפעלת השמע מהאינטרקום.

* גני ילדים: במסגרת החוק להצבת מצלמות בגני ילדים , תוך שימוש במתן אפשרות שיתוף למספר הורים והצגת ההקלטה מכרטיס הזיכרון לבירורים.

* בעל חוות דגי נו שהציב מצלמות מול אקווריומים עם דגי נוי יקרים לקהל לקוחות ישנים וחדשים מהפייסבוק.

* למצלמת סים קר הפנימית יש "אחות גדולה" מאותה המשפחה המיועדת לאבטחה חיצונית של העסק, מחסן, חנייה וחניונים המכילים רכוש וציוד יקרים.

 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk