מצלמות אבטחה הזהרו מחיקויים

כיצד להזהר מחיקויים ברכישת מצלמות אבטחה

מצלמות ייעודיות לאבטחה הן חלק חיוני בסביבה המודרנית עתירת האיומים, בבית או במשרד. פתרונות כאלה מספקים לבעלי בתים, בעלי דירות, בעלי עסקים, תושבים או עובדים, שקט נפשי ועוזרים להם להרגיש בטוחים ביום יום. אבל חשוב לזכור שלא כל הפתרונות זהים במאפיינים שלהם ובאיכויות שלהם. לצד מצלמות אבטחה מאיכות מעולה, ישנם חיקויים שמספקים תוצאות הרבה פחות טובות ולפעמים גם מתעוררים בהם תקלות מרובות. דרך טובה להימנע מבעיות היא להיזהר מחיקויים. כך תיזהרו, תעקפו את הבעיות ותשיגו פתרונות ברמה מספקת ואף טובה מאוד.

יכולות מיוחדות למצלמות מקוריות

זה ידוע כי מצלמות אבטחה יכולות לשמש למטרות רבות. כך למשל אבטחה של עסקים, השגחה על  ילדים קטנים או חיות מחמד ואפילו מעקב אחר מה שמתרחש במתחם עסקי, בארגון כזה או אחר, במרפאה או בית חולים וכדומה. בזכות המגוון של המצלמות האיכותיות שיש בשוק היום, תוכלו להשיג פתרון במחיר סביר, מבלי להתפשר על האיכות.

חשוב לשים את האצבע על כל מיני יכולות מיוחדות שקיימות בפתרונות כגון מצלמות אבטחה אלחוטיות מקוריות וברמה מקצועית. המצלמות האיכותיות מגיעות עם מספר תכונות ופיצ'רים, שהופכים אותן לבעלות ערך מוסף בשלל מצבים. לדוגמא, שלא כמו חיקויים זולים שמגיעים ממפעלים שבהם פחות מקפידים על בקרת איכות, הדגמים המקוריים מציעים אמינות גבוהה מאוד. מלבד האמינות המשופרת, יש דגמים שמציעים איכויות כגון יכולות ראיית לילה. עוד דגמים מקוריים בעלי פיצ'רים מיוחדים כוללים לדוגמא מתן התראות כאשר המערכת מזהה תנועה באזור מסוים. זאת ועוד, הפתרונות המקוריים, שלא כמו החיקויים, מאפשרים התקנה פשוטה יותר ופעולה חלקה יותר.

פתרונות איכות שעומדים במבחן הזמן

מצלמות לצרכי אבטחה הן חלק חשוב בכל בית או משרד, אבל זה לא אומר שצריך לקנות כלאחר יד. פתרונות איכות בהחלט מספקים שקט נפשי ומגנים על הרכוש, אבל קונים אותם מתוך ציפייה לתפקוד מיטבי ולאורך זמן. זהו הבדל ברור בין חיקויים זולים ופחות איכותיים, לבין הדגמים הטובים יותר. הדגמים המוצלחים של מצלמות אבטחה לעסק יכולים לתפקד בצורה טובה מאוד, לאורך הרבה מאוד זמן. הרבה יותר נדיר שישנן תקלות וגם אם יש כאלה, אפשר לתקן במחיר סביר ולהאריך בהרבה את חיי מערכת האבטחה המצולמת.

חיקוי לא יתאים לצילומים מרוחקים או בתנאי חוץ

אחד הדברים שכדאי להביא בחשבון כאשר צריכים לבחור את מצלמת האבטחה הנכונה הוא להבין למה אתה צריך אותה. לדוגמא, צריך להגדיר לעצמכם או לספק של המצלמות האם אתם מחפשים מצלמה שניתן להשתמש בה רק בבית או גם בתנאי חוץ. מצלמות למתן אבטחה בצורה איכותית מזוהות למשל על פי היכולת לפעול בתנאי חוץ וגם בסביבת ראות לקויה. כמו כן, הפתרונות האיכותיים יוכלו להשיג חדות תמונה גם במרחק רב, רזולוציה משופרת וכן עמידות בפני ניסיונות להזיק למצלמה. החיקויים הפחות טובים לא יצליחו לייצר הפרדת צבעים או רזולוציה איכותית. הם לא יוכלו לספק ראייה למרחק רב ובנוסף המצלמות הרבה פחות עמידות לוונדליזם ולניסיונות השחתה או ניתוק.

ההמלצות מבטיחות – עמידות גבוהה במבחן הזמן

במידה ויש לכם עסק או משרד, תרצו להיזהר מחיקויים שבסופו של דבר עולים יותר ביוקר. מצלמות אבטחה למשרד מהסוג האיכותי אפשר לזהות על ידי שמות מותג ידועים. הפתרונות האיכותיים עולים קצת יותר, אבל לאורך זמן הם יותר זולים מכיוון שהם פחות מתקלקלים. אפשר לצפות לבקרת איכות גבוהה במפעלי הייצור והם מספקים מענה ועמידות גבוהה, במבחן הזמן. אם יש לכם ספק בעניין, תוכלו להיעזר בהמלצות ובביקורות של אנשים שרכשו את הדגם שנראה לכם איכותי. שאלו משתמשים קיימים כמה זמן הם נהנים מביצועים גבוהים ואיכותיים. וודאו שהדגמים המועדפים עליכם נוחים לתפעול ופועלים בתנאי סביבה וראות הדומים לתנאים השוררים אצלכם, בבית, בעסק, במשרד או במפעל.

 

זיכרו כי מצלמות אבטחה איכותיות נועדו לעמוד במבחן הזמן ולא להתקלקל כעבור זמן קצר. הפתרונות הטובים והמומלצים שאנשים אוהבים, נועדו ולספק תמונה באיכות טובה ללא קשר לתנאי הסביבה, לרמת התאורה. כמו כן, לפתרונות האיכותיים יש מגוון רחב של הגדרות תפעוליות. היכולת להגדיר את המצלמה בצורה הנחוצה לכם, לא קיימת בצורה מוצלחת בדגמים שנחשבים לחיקויים.

התאמת פתרון מקורי לצרכים ייעודיים שלכם

כשזה מגיע לבחירת מצלמת האבטחה האידיאלית, כדאי לזכור שאין דבר אחד שמתאים לכולם. יש לזכור שלא רק התקציב משחק תפקיד אלא גם היישומים שאתה מצפה לקבל. לדוגמא, שאלו את עצמכם האם אתם רוצים שתהיה אפשרות לראות את מה שמצולם ברגע האמת, ב"לייב". אם את/ה רוצה לצפות בצילומים חיים, הרי שאפשר למצוא מצלמת Wi-Fi מקורית, שמספקת את הפתרון הזה. לעומת זאת, אם יותר חשוב לך פיצ'ר כגון הצגת קטעים מוקלטים על ידי כרטיס SD או כונן קשיח, אז כדאי לבחור פתרון שתומך בכך. בכל סוג וסוג, הפתרון המקורי יפיק תמונות איכותיות יותר, נפח זיכרון נרחב מאוד וחדות תמונה טובה יותר.

עיצוב משופר ופתרונות נסתרים

הדבר הבא שמבדיל בין פתרונות מקוריים לבין פתרונות שהם לא יותר מחיקויים, זה העיצוב. לאחר שהחלטתם האם המצלמה צריכה להיות מותקנת במיקום חיצוני כמו גינה או חצר אחורית, או במקום פנימי כמו משרד או חנות, שקלו האם אתם רוצים פתרון גלוי או סמוי. פתרונות מקוריים כגון מצלמות כיפה בעיצוב משופר, משמשים אפילו גופים רגישים כמו גופים ביטחוניים או בנקים. פתרונות מקוריים יעבדו בצורה טובה מאוד, גם כאשר בוחרים מערכת נסתרת ומוסלקת, שאי אפשר לגלות בעין. מצלמות נסתרות ולא גלויות מהסוג הלא מקורי, לרוב יתפקדו למשך תקופה קצרה יחסית ואז יתחילו בעיות שונות של תפעול.

לסיכום, בוחרים פתרון מקורי, איכותי וטוב, שישמש אתכם בצורה מיטבית ולאורך זמן!


דילוג לתוכן

Protected by Security by CleanTalk